Engineering supervisor

HERN s.r.o.

Žilinský kraj, okres Dolný Kubín, okres Námestovo, okres Tvrdošín
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie tímu konštruktérov a s tým spojené úlohy: organizovanie ich práce,
vyhodnocovanie a motivácia
- Implementácia zmeny PLM systému
- Technický rozvoj konštrukčného oddelenia a tvorby prípravkov
- Preverovanie možností použitia univerzálneho náradia pre nové výrobky
- Kreslenie náročného špeciálneho náradia v zmysle požiadaviek výroby
- Dohľad nad cenotvorbou náradia
- Sledovanie realizácie konštrukčných opráv používaného náradia
- Zabezpečovanie zmenového riadenia v oblasti náradia

- Motivačné finančné ohodnotenie úmerné pozícii a dosahovaným výsledkom
- Pružný pracovný čas
- Aktívna podpora osobného rastu a rozvoja
- Školenia v rámci pracovnej pozície
- Jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na kandidáta:
- Prax v oblasti konštrukcie
- Výborná znalosť CAD softvéru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Rozvoj tímu - schopnosť viesť tím konštruktérov
- Odovzdávanie informácií a poznatkov
- Rozhodovanie
- Manažérske znalosti a zručnosti
- Strategické plánovanie rozvoja potenciálu firmy

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2736324  Megjelentetés dátuma: 26.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou