Senior Inžinier kvality

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta 564, Námestovo
Termín nástupu
Dohodou
1 750 - 2 125 EUR/mesiacV základnej mzde sú zohľadnené prémie vo výške 25% Finálna výška mzdy závisí od skúsenosti a kvalifikácie uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s kvalitou v strojárskej spoločnosti alebo sa chceš naučiť o riadení kvality viac?
Pracuj pre spoločnosť HERN s.r.o. a keď budeš mať dostatočný záujem, staneš sa profesionálom v oblasti kvality.
Hľadáme správnych kandidátov, ktorí sa neboja výziev a hľadania riešenia, ktorí chcú rásť spolu so spoločnosťou a sú otvorení v komunikácií s našimi zákazníkmi.
Hlavné zodpovednosti budú:
Komunikácia s internými oddeleniami
Metodické vedenie riešenia reklamácií interných a externých zákazníkov
Tvorba internej dokumentácie (8D report, kontrolné postupy,..)
Vykonávane interných auditov
Príprava analýz, podkladov a reportov
Vykonávanie preventívnej a vzdelávacej činnosti
Spolupráca pri tvorbe a uskutočňovaní akčných plánov, nápravných a preventívnych
opatrení
Návrhy riešení k zvyšovaniu kvality
Štatistické sledovanie procesu a jeho vyhodnocovanie v nadväznosti na kvalitu
Zodpovednosť za znižovanie počtu reklamácií

Dobu neurčitú - záleží nám na vytváraní dlhodobých vzťahov a dôvere
Dochádzkový bonus, Odmena za EBIT - splnenie celopodnikových ukazovateľov
Prácu v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, priestor na sebarealizáciu
Otvorenú firemnú kultúru naprieč všetkými úrovňami - Prinášame nečakanú skúsenosť vďaka ľudskému prístupu, rýchlej odozve a otvorenosti.
Príspevok na ubytovanie najviac vo výške 300 € mesačne v prípade, že potrebujete dochádzať za prácou na tzv."týždňovky"
A ďalšie benefity:
ZDRAVIE - vitamínové balíčky, finančná podpora pri dlhodobej PN, zdravá strava vo vlastnej jedálni spoločnosti, ovocie k obedu, pitný režim
KULTÚRA - prostredníctvom Osobného účtu sociálneho fondu preplatíme účasť na kultúrnych podujatiach a športové aktivity podľa výberu,
VÝHODNÝ NÁKUP – zľavy u našich partnerov
INÉ - cena za stravovanie 1€/deň, penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku, raňajky s riaditeľom, vianočné balíčky, odmenu za odporučenie kandidáta, príspevok pri pracovných a životných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vyžaduje sa znalosť 8D, PPAP, APQP, FMEA, ISHIKAWA, Kaizen, 5Why
Zodpovednosť, rozhodnosť, samostatnosť a orientácia na výsledok
Komunikačné a vyjednávacie schopnosti
Znalosti noriem materiálov a štatistického riadenia procesov výhodou, angličtina nutnosťou

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2596534  Megjelentetés dátuma: 24.11.2022  Alapbér (bruttó): 1 750 EUR/mesiac