Programátor CNC strojov

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta, Námestovo
Termín nástupu
Dohodou
900 EUR/mesiac+ 25% podľa plnenia vopred dohodnutých ukazovateľov Dochádzkový bonus, Odmena za EBIT - splnenie celopodnikových ukazovateľov Ak sú skúsenosti a prax uchádzača/čky na vyššej úrovni ako vyžadujeme v pracovnej ponuke, je možné dohodnúť vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracováva programy pre CNC stroje na výrobu vzoriek a sériovej výroby
• Vykonáva tvorbu modelov potrebných na CNC programy
• Vykonáva zavádzanie zmien do CNC programov modelov
• Spolupracuje pri výbere optimálneho typu náradia
• Spolupracuje pri overovaní nových výrobkov
• Zúčastňuje sa na optimalizácii procesov TPV a výrobných procesov

Práca v stabilnej spoločnosti
Pružný pracovný čas
Možnosť pracovať z domu - "homeoffice" -po predchádzajúcom schválení nadriadeným
Aktívna podpora osobného rastu a rozvoja
Príspevok do III. piliera prostredníctvom zvolenej DDS
Zvýhodnená cena za stravovanie s cenou 1€
Príspevok pri pracovných a životných jubileách od 100 € do 300 €
Možnosť žiadať o príspevok z nadácie alebo zo sociálneho fondu na krytie nákladov spojených s mimoriadnymi a negatívnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.
Príspevok za darovanie krvi v hodnote od 50 € do 250 €
Vitamínový balíček spravidla 2 x za rok

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť. Dovoľte nám informovať Vás, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo výhodou

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Solid Edge - Pokročilý
EdgeCAM - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

tvorba programov pre CNC stroje

Počet rokov praxe

1

AutoCad – CAD systém pre kreslenie 2D
Pro/ENGINEER Creo 5 – CAD systém pre modelovanie 3D
EdgeCam- CAM systém pre tvorbu programov na CNC stroje

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1201789  Megjelentetés dátuma: 9.3.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac