Junior accountant

Pilulka.sk, a. s.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacv závislostí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie bankových výpisov – párovanie platieb
- zápočty, účtovanie tovarových faktúr – jednoduché prípady
- importy faktúr, importy bankových výpisov,
- archivácia, administratívne práce
- upomienky za nedodržanie termínov úhrad
- príprava a spracovanie podkladov pre potreby mesačnej závierky a podľa pokynov hlavnej účtovníčky
- podpora práce účtovného oddelenia
- komunikácia so spolupracujúcimi spoločnosťami
- príprava podkladov pre fakturáciu
- evidencia účtovných dokladov (faktúry, dobropisy, ...)
- účtovanie došlých faktúr
- vystavovanie faktúr
- príprava reportov a spracovanie dát pre management

- Pracovný notebook
- Vzdelávacie kurzy a školenia
- Spoločné firemné akcie (hory, voda, kultúra, bežecké aktivity, a pod.)
- Pre športovcov tiež Multisport karta
- Zamestnanecké zľavy na sortiment z našej ponuky ako aj u mobilného operátora
- Mladý priateľský kolektív
- Pre našich kolegov máme v kuchynke vždy po ruke zdarma kávu, čaj aj vitamíny a dobroty sa tam nájdu

Ak máš tímového ducha, si orientovaný na výsledok, dokážeš komunikovať a pracovať samostatne, tak hľadáme práve teba.
V prípade, že ťa naša ponuka zaujala, zašli nám CV na [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Každú žiadosť starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem, žiaľ, nie je možné odpovedať každému kandidátovi osobne, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredná škola ekonomického charakteru výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota neustále se vzdelávať
Precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, vytrvalosť, logické myslenie
Znalosť MS Office
maďarský jazyk vítaný

Sme moderná, úspešná, stabilná a rýchlo rastúca distribučná spoločnosť liečivých prípravkov a doplnkového sortimentu, prevádzkujúca internetové lekárne Pilulka.sk., Pilulka.cz, Pilulka.at, a Pilulka.hu.
Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby, vďaka čomu sa už desiaty rok tešíme nepretržitému nárastu objednávok a spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3844929  Megjelentetés dátuma: 26.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac