Odborný zástupca na zabezpečenie kvality liekov a doplnkov výživy - vedúci úseku riadenia kvality, Referent úseku riadenia kvality

HERBEX spol. s r.o.

Miesto práce
Herbex, Hrašné
Termín nástupu
03.01.2019
Základná mzda od 800€ brutto + kvartálny bonus. Reálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- schvaľovanie a certifikácia produktov a procesov
- interné sledovanie kvality
- externé zadávanie na rozbory kvality
- ISO audit
- komunikácia s manažmentom firmy
- dokumentácia a archivácia súvisiaca s oddelením kvality a certifikácie
- komunikácia s inšpekčnými a kontrolnými orgánmi atď.

- práca v mladej a dynamickej spoločnosti
- atraktívne portfólio výrobkov
- možnosť ovplyvňovania firemných procesov súvisiacich s kvalitou
- ostatné výhody budú prezentované osobne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, farmaceutická kontrola a zabezpečovanie kvality liekov, všeobecné lekárstvo, veterinárske lekárstvo, chémia, biológia, zabezpečovanie kvality potravín

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Herbex s.r.o. sa zaoberá výrobou a predajom bylinných čajov, ovocných čajov a šumivých nápojov. Herbex je č.1 v segmente bylinkových čajov na slovenskom trhu.
Sme rodinná firma s tradíciou od roku 1991.
Veríme, že bylinky sú skvelá prevencia a zdraviu prospešné, preto nám to dáva zmysel ďalej posúvať a pomáhať prostredníctvom našich výrobkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3525322  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda od 800€ brutto + kvartálny bonus. Reálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.