Project manager

Ethernity s.r.o.

Miesto práce
Chalupkova, 13, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma rozširuje svoje pôsobenie a pracujeme na novom koncepte voľnočasovej aktivity. Pre našu pilotnú prevádzku v Banskej Bystrici hľadáme mladého a šikovného projektového manažéra.
Náplňou tvojej práce bude :
- riadenie hlavného projektu a sub - projektov
- kontrola progresu celého projektu aj čiastkových úloh
- kontrola priorít
- sledovanie a reportovanie rizík
- aktualizácia projektu v softvéri Teamwork.com
- zodpovednosť za včasné dosiahnutie cieľov a míľnikov a ukončenie projektu (spustenie prevádzky)
- poskytovanie pravidelných reportov pre nadriadených

- staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu v dynamickej start - up firme
- skvelá pracovná atmosféra a príjemné pracovné prostredie v centre Banskej Bystrice
- flexibilná pracovná doba
- finančné ohodnotenie zložené z fixnej a bonusovej zložky
- špeciálny bonus pri včasnom a úspešnom ukončení projektu

Budeme radi, ak ťa ponuka zaujala a pošleš nám svoj životopis na [email protected]..

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma pôsobí primárne v IT oblasti, svoje zameranie však rozširuje do entertainment sféry.
V Banskej Bystrici prevádzkuje herňu GIGL.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3212326  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou