Pomocná sila do kuchyne

HEPPiApple east s. r. o.

Miesto práce
Landererova 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
teljes munkaidő, diák és időszakos munka
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
5,37 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky HEPPiApple restaurant v Panorama City v Bratislave hľadáme nového kolegu. Ak si zodpovedný, spoľahlivý a dochvíľny a máš chuť pracovať , neváhaj sa nám ozvať.

Každého jedného kolegu si vážime a vieme, že každá pozícia je veľmi dôležitá.

Pracuje sa na pracovné zmeny krátky/dlhý týždeň, nedeľa zatvorené.

* Stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
* Dobrý kolektív, príjemné prostredie
* Iné benefity našej spoločnosti

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli, prosím, svoju žiadosť e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Igen

HEPPiApple je mladá, dynamická a rozvíjajúca sa firma plná elánu, ktorá vznikla spojením šikovných ľudí s množstvom skúseností z praxe. Naša spoločnosť sa špecializuje na zdravý životný štýl s cieľom nasmerovať ľudí k prevencii v oblasti zdravia vhodným individuálnym stravovaním, pravidelným pohybom a regeneráciou, a to všetko na jednom mieste pod dohľadom profesionálov.
Podstatou HEPPiApple restaurant je ponuka celodenného stravovania v zdravom štýle a v príjemnej atmosfére. Naším poslaním je ukázať Vám, že čo je zdravé nemusí byť bez chuti. Vaše zdravie a gastronomický pôžitok sú to, na čom nám skutočne záleží!

Popradská 66
040 11 Košice - mestská časť Západ
ID: 3565922  Megjelentetés dátuma: 30.12.2019  Alapbér (bruttó): 5,37 EUR/hod.