Inžinier kvality

Hengstler, s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok
1 400 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe prémie v priemernej výške 20% - Vianočná prémia - príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riešenie dodávateľských reklamácií
- Účasť na externých auditoch a návštevách dodávateľov, priama komunikácia s dodávateľmi
- Spoluzodpovednosť za systém vyhodnocovania dodávateľov
- Zodpovednosť za aktivity v rámci zabezpečenia internej kvality
- Zodpovednosť za plánované interné audity kvality a životného prostredia
(procesný a produktový audit)
- Podieľanie sa na vykonávaní interných systémových auditov podľa normy ISO
- Spoluzodpovednosť za aktivity v rámci zabezpečenia externej kvality
(podieľanie sa na riešení zákazníckych reklamácií)
- Spoluzodpovednosť za implementáciu nápravných opatrení vyplývajúcich z auditov, ako i interných a externých reklamácií
- Úzka spolupráca s technikmi kvality vstupnej, priebežnej kontroly, technikmi merania, procesnými technikmi a procesnými inžiniermi
- Podpora pri riešení interných problémov, zastavení výrob, súčasť tímu pre analýzu a definíciu koreňovej príčiny a návrhu opatrení

• Perspektíva profesného rastu
• Pestrá škála zamestnaneckých benefitov
• Kultúru na vysokej úrovni s viac ako 20 ročnou tradíciou
• Zázemie nadnárodnej korporácie, patriacej do FORTUNE 500

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické /elektrotechnické, strojárske/

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Prax z oblasti kvality vo výrobnej spoločnosti
• Znalosť noriem ISO 9001, ISO 14001 (QMS, EMS)
• Znalosť techník riešenia problémov a štatistických metód riadenia kvality (SPC)
• Technické zázemie
• Orientácia na detail a výsledky
• Otvorená myseľ
• Efektívne hospodárenie s časom

Hengstler je vedúcim výrobcom priemyselných komponentov pre aplikácie počítania a riadenia, ako sú enkodéry, počítadlá, časovače, rotačné snímače, priemyselné a teplotné regulátory, relé, tlačiarne a strihače. Hengstler s.r.o. je výrobným závodom pre svoju materskú firmu, ktorá sídli v nemeckom meste Aldingen. Jedná sa o plne rozvinutú výrobnú prevádzku, ktorá zahŕňa taktiež činnosti ako controlling, riadenie ľudských zdrojov, výskum a vývoj.

Spoločnosť Hengstler je 100% exportér pôsobiaci v elektrotechnickom priemysle na celosvetové trhy (Amerika, Európa, Ázia) so zameraním na dodávky pre automatizáciu a procesnú kontrolu ako i výrobcov strojných zariadení.

Hengstler je súčasťou korporácie Fortive, ktorá celosvetovo zamestnáva približne 18.000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2779311  Megjelentetés dátuma: 24.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac