Laborant - Inšpektor kvality

Helske, s.r.o.

Miesto práce
Levoča
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia vyžaduje poznanie procesu výroby stavebných hmôt a znalosti z oblasti vstupnej, procesnej a výstupnej kvality s cieľom zabezpečiť spokojnosť finálneho externého zákazníka.
Pracovná pozícia si vyžaduje taktiež základné znalosti z pohľadu vývoja produktov stavebných hmôt a tvorby receptúr, čo úzko súvisí s nastavením produktových kvalitatívnych charakteristík.
Vykonávanie laboratórnych testov s cieľom získať spoľahlivé a presné údaje. Vykonávanie analýz materiálov a produktov spoločnosti. Príprava vzoriek pre následné testovanie.
Vedenie záznamov o procesoch prebiehajúcich v laboratóriu (použité zariadenia, materiály a postupy)
Údržba a prevádzka štandardného laboratórneho zariadenia, zabezpečenie zásobovania laboratória. Zaznamenávanie výsledkov z meraní, príprava podkladov k prezentácií výsledkov.
Dodržiavanie a zabezpečenie bezpečnostných postupov a bezpečnostných kontrol v laboratóriu
Zodpovednosť za zverené stroje a prístroje, za ich údržbu a kalibráciu. Archivovanie vzoriek
Zabezpečovanie vstupnej kvality materiálov a surovín podľa definovaných parametrov.
Zabezpečovanie procesnej a výstupnej kvality finálneho produktu.
Vyhodnocovanie a schvaľovanie procesných / produktových certifikácii z pohľadu kvality.
Kontrolovanie dokumentácie k vstupným materiálom formou porovnávania a vyhodnocovania uvedených parametrov. Overovanie kvality parametrov porovnávaním s normami a špecifikáciou daného výrobku. Zaznamenávanie výsledkov kontrol.
Informovanie zodpovedných riadiacich pracovníkov v prípade zistenia nesúladu.
Dodržiavanie zásad bezpečnosti pri práci podľa preškolenia.
Používanie predpísaných ochranných pomôcok.

Práca pre slovenskú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu u nás aj v zahraničí
Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
Možnosť odborného vzdelávania

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov. Motivačný list ani žiadosť o prijatie do zamestnania nie sú podmienkou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na Vaše CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Najvyššou hodnotou spoločnosti je výroba absolútne ekologicky a zdravotne nezávadných certifikovaných produktov, ktoré svojimi unikátnymi technologickými vlastnosťami, predstavujú jedinečné a patentom chránené spojenie najmodernejších poznatkov, ekologických princípov a novodobých inovácií. Vďaka nášmu vlastnému vývojovému a výskumnému centru, je tak spoločnosť schopná vyvíjať produkty, ktoré pomáhajú firmám a domácnostiam priamo znižovať spotrebu energií a uhlíkovej stopy, čím je chránené prírodné bohatstvo a životné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3959812  Megjelentetés dátuma: 31.8.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac