Content manager pre Helske Energy Save

Helske, s.r.o.

Miesto práce
Levoča
Termín nástupu
Ihneď
1 300 EUR/mesiacod 1300 EUR v závislosti od predošlých pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša rýchlorastúca spoločnosť hľadá skúseného a ambíciozného Content magarera, ktorý bude vytvárať a zabezpečovať distribúciu digitálneho a tlačného contentu o Helske Energy Save vo všetkých dostupných kanáloch v spolupráci s distribučnými spoločnosťami v Írsku, Nemecku a Španielsku.
• Tvorba a úprava contentu podľa použitia na rôznych platformách
• Tvorba a vykonanie content stratégie v spolupráci s distribučnými spoločnosťami, ktorá vedie k vysokému zaangažovaniu
• Tvorba a dohliadanie na PR aktivity (online a offline) na Slovensku a zahraničí
• Tvorba, tímové schvaľovanie a dodržiavanie content stratégie a content plánu, s dôrazom na vopred definované ciele (brand and products awareness)
• Práca a komunikácia s inými oddeleniami, dodávateľmi a agentúrami na Slovensku a v zahraničí pri tvorbe obsahu
• Zabezpečovanie prekladov obsahu, prostredníctvom interných kapacít a prekladateľských agentúr
• Vlastná tvorba obsahu (text a video) a koordinácia s copywriterom, s dôrazom na dodržiavanie SEO pravidiel
• Správa obsahu webovej stránky a sociálnych médií (Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, Twitter) materskej spoločnosti
• Plávanie a boosting obsahu (Google, Facebook, LinkedIn)
• Tvorba a zasielanie e-mailových newslettrov
• Spolupráca s lokálnymi a národnými médiami (print, rádio, TV) pri zverejňovaní PR článkov a videí
• Vyhodnocovanie aktivít a tvorba reportingu
• Vytváranie prehľadu médií na základe stanovenej oblasti záujmu
• Sledovanie a reporting za zverený rozpočet

Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu u nás aj v zahraničí
Príležitosť na kariérny rast
Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
Možnosť odborného vzdelávania
Služobný notebook a telefón
Firemné auto podľa potrieb

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na Vaše CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert
WordPress - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google AdWords - Pokročilý
Facebook Ads - Základy
E-mail marketing - Pokročilý
Copywriting - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
Search engine marketing (SEM) - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na obdobnej pozícii (aj v rámci marketingovej agentúry) - min. 3 roky

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosť na obdobnej pozícii v zahraničí
• Samostatnosť a zodpovednosť,
• Riadiace a organizačné schopnosti,

Najvyššou hodnotou spoločnosti je výroba absolútne ekologicky a zdravotne nezávadných certifikovaných produktov, ktoré svojimi unikátnymi technologickými vlastnosťami, predstavujú jedinečné a patentom chránené spojenie najmodernejších poznatkov, ekologických princípov a novodobých inovácií. Vďaka nášmu vlastnému vývojovému a výskumnému centru, je tak spoločnosť schopná vyvíjať produkty, ktoré pomáhajú firmám a domácnostiam priamo znižovať spotrebu energií a uhlíkovej stopy, čím je chránené prírodné bohatstvo a životné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3951458  Megjelentetés dátuma: 29.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac