Automatizačný inžinier – zameranie robotika

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 460 EUR/mesiac+ 20% výkonnostná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba programov / programovanie robotov ABB a UR
- Zodpovednosť za správne nastavenie robotických procesov vo výrobe
- Sledovanie a reportovanie najzávažnejších chýb a nedostatkov vo výrobných procesoch a návrh na zlepšenie
- Spolupráca pri údržbe strojov
- Riešenie operatívnych problémov výrobných technológii
- Podpora pri vytváraní špecifikácií zariadení a výrobných liniek
- Implementácia a nábeh nového a zmeneného výrobného a testovacieho zariadenia. Koordinácia schvaľovanie zariadení a zavádzanie vylepšení spolu so zúčastnenými stranami
- Vykonávanie školení o technológiách a prenos know-how technikovi linky/nastavovačovi

- príjemné pracovné prostredie moderne riadenej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- účasť v medzinárodných tímoch
- ďalšie odborné vzdelávánie a možnosť profesijného rastu
- zaujímavé platové ohodnotenie
- bonusový systém (13. a 14. plat, projektové odmeny, príspevok na dopravu,...)
- program zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
EPLAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- VŠ vzdelanie elektrotechnického alebo IT smeru
- prehľad v oblasti PLC systémov, znalosť teórie riadenia procesov, znalosť meracích a akčných členov
- odborná prax na pozícií technik - min. 2 roky
- znalosť čítania technickej dokumentácie – elektrické a pneumatické schémy
- orientácia na trhu relevantných technológií
- platná vyhláška §22
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- rozvážnosť, logické myslenie

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nové Mesto nad Váhom
Tel.: +421327705160
E-mail: poslať životopis
ID: 3883121  Megjelentetés dátuma: 10.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 460 EUR/mesiac