Špecialista zákazníckej kvality

Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Mzdové podmienky (brutto)
1.500€ + výkonnostné odmeny + 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista kvality je odborník, ktorý sa musí orientovať v danej oblasti kvality a zároveň zastrešovať komunikáciu s našimi zákazníkmi na profesionálnej úrovni. Ide o komplexnú pozíciu, na ktorej využijete svoje komunikačné a diplomatické zručnosti ako aj technické myslenie.
Cieľom tejto pozície je definovať požiadavky zákazníka na kvalitu a sledovať zákaznícke zmeny. Budete zodpovedný za koordináciu a vypracovanie 8D reportov. Na základe toho bude vašou úlohou príprava akčných plánov, implementácia nápravných opatrení priamo vo výrobnom procese a ich následný monitoring. Počas auditov budete pôsobiť ako podpora na strane zákazníka v závode. Budete súčasťou interných aj externých auditov podľa VDA 6.3 alebo IATF. Táto pozícia obnáša aktívnu prácu s rôznymi nástrojmi kvality ako PFMEA, FMEA, Control plan a ďalšie štatistické metódy.

Máme zavedený atraktívny zamestnanecký program, ktorý zahŕňa:
• motivujúce odmeňovanie s mesačnými výkonnostnými bonusmi a 13. platom
• pohyblivá pracovná doba s možnosťou čerpať nadčasy ako náhradné voľno
• odborné školenia
• príspevok na dopravu do práce
• príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
• príspevok na stravovanie nad zákonný rámec
• príspevky pri rôznych príležitostiach (sobáš, narodenie dieťaťa, pracovné a životné výročia)
• podpora zdravia, športových a kultúrnych aktivít
• odmena za zlepšovacie návrhy

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis. Vopred ďakujeme za Váš záujem avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky inzerované požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát/kandidátka spĺňa nasledovné požiadavky:
- minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
- prax v trvaní 1 rok na danej pozícii výhodou, prax v prostredí automotive výhodou
- aktívna znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom je podmienkou
- aktívna znalosť AJ je veľkou výhodou
- pokročilá úroveň MS Office - Word, Excel
- znalosť zákazníckych internetových portálov veľkou výhodou
- znalosti noriem ISO/TS16949 a VDA 6.3
- znalosť FMEA, 8D-Report, 5Why, PPAP,
- čítanie technických výkresov
- komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- schopnosť prispôsobiť sa tímovej práci

Určujeme tempo. S nadšením. Spolu.
Spoločnosť HELLA, ktorá je jedným zo 40 najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel, formuje toto odvetvie už od roku 1899 vďaka inovatívnym systémom osvetlenia a elektroniky pre vozidlá. Okrem toho je jedným z najdôležitejších partnerov pre trh s náhradnými dielmi a nezávislé autoservisy. Čo nás motivuje: Snaha o spoluvytváranie mobility budúcnosti a podporovanie hlavných trhových trendov, ako sú autonómne vozidlá, efektívnosť, elektrifikácia, prepojenosť, digitalizácia a individualizácia. Na dosahovaní našich cieľov každý deň na celom svete pracuje vyše 40 000 zanietených, kvalifikovaných a inovatívne zmýšľajúcich zamestnancov.

Hella Innenleuchten – Systeme Bratislava, s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002 v oblasti výroby interiérových svetiel pre automobilový priemysel. Vznikla ako dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti Hella Innenleuchten – Systeme GmbH so sídlom vo Wembachu. Produkty ako strešné konzoly, jednoúčelové svetlá, interiérové svetlá, ambient osvetlenie sú dodávané do celého sveta zákazníkom, medzi ktorých patria napríklad: VW, Audi, BMW, Toyota, Ford, Opel, Porsche, Bentley a Daimler. Sídlime v priemyselnom CTParku v Devínskej Novej Vsi.

V našej spoločnosti sa uplatnia rôzni špecialisti v oblastiach Logistiky, Výroby, Technického servisu, Kvality, Projektového manažmentu atď. Uplatnenie u nás nájdu aj šikovní absolventi najmä technických odborov, ale aj skúsení profesionáli. V priebehu celého roka prijímame tiež montážnych pracovníkov do výroby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3710215  Megjelentetés dátuma: 4.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.500€ + výkonnostné odmeny + 13 plat