Expedient/ka

HELICAR Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
D2, 900 55 Lozorno
Termín nástupu
ihneď ,alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
923 - 1 200 EUR/mesiacplná mzda bude vyplatená po zaučení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovník/čka zodpovedá za administratívne spracovanie nakládok a vykládok a adminstratívne
spracovanie vecí s tým spojených a komunikáciu s pracovníkmi skladu
INBOUND (tlač Príjemky, zapísanie do KPI tabuľky, zapísanie do logistic Portálu), po vyložení
zaskladnenie na pozície v systéme (ak je nejaké poškodenie, zapísanie do DAMAGE tabuľky)
OUTBOUND (vypisovanie CMR, prichystanie LL+DL pre vodiča a iné administr. úkony s tým spojené)
Mailová komunikácia s dispečermi a zákazníkmi
Vytváranie reportov,archivácia

práca v 2-zmennej prevádzke Pondelok-Piatok: ranná zmena od 6:00 do 14:00,
poobedná zmena od 14:00 do 22:00

stravná karta Doxx - hodnota lístka 4,20 Eur
športová karta MultiSport

Zamestnanec sa musí vedieť dostať do zamestnania v logistickom parku Lozorno -je potrebné vlastniť osobné motorové vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

-znalosť práce s Excelom , Wordom,Outlookom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- precíznosť
-komunikatívnosť

Na Slovensku pôsobíme v oblasti logistiky a distribúcie elektrospotrebičov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4130503  Megjelentetés dátuma: 17.9.2021  Alapbér (bruttó): 923 EUR/mesiac