Pokladník na benzínovej stanici

Helena Majorová

Miesto práce
Sekule
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 000 EUR/mesiac900EUR/mesiac , Zivnosť dohodou preplatenie odvodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme pracovníka na pokladni, obsluhu novej benz. čerpacej stanici na diaľnici D2 Sekule pred Kútami s nepretržitou prevádzkou . Aj na živnosť. Pri živnosti honorár dohodou. Refundácia nákladov na soc. a zdrav. poistenie. Náborová oblasť Holíč Senica,Skalica , Kúty, Malacky a okolie . Prijmeme aj uchádzača z Bratislavy a okolia . Vieme zabezpećiť aj dopravu. Záujemcov ktorí nepracovali v obore zaučíme .

Finanćná dotacia na cestovné podľa vzdialenosti od pracoviska . Možnosť ďalśieho zárobku, odmeny podľa výsledkov . Ubytovanie vieme poskytnúť , potrebu ubytovania treba uviesť do životopisu.

Kvôli prístupu a doprave na pracovisko na diaľnici vhodné mot. vozidlo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Bezúhonnosť , sluśné , komunikatívne vystupovanie , spoľahlivost a dochviľnosť. Znalosť počítača .

stavebná a realitná ćinnosť a iné.
ID: 1557407  Megjelentetés dátuma: 24.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 000 EUR/mesiac900EUR/mesiac , Zivnosť dohodou preplatenie odvodov