Farmaceut/ka

HEKAS, S.R.O.

Miesto práce
Švabinského, Petržalka
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj liekov na lekársky predpis, výdaj voľnopredajných liekov a zdravotníckych pomôcok,
-výdaj liekov s obsahom OPL
- predaj doplnkového sortimentu
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru
- príjem a preberanie tovaru, surovín potrebných na prípravu IPL, príprava IPL
- poskytovanie poradenstva klientom lekárne
- vybavovanie a riešenie reklamácií
- retaxácia receptov a ZP pre zdravotné poisťovne
- spracovávanie objednávok zadaných v e-shope

- práca v malom a príjemnom kolektíve
- stabilné pracovné miesto
- príjemné pracovné prostredie
- pracovná doba pondelok - piatok (bez pohotovostných služieb a bez práce vo sviatok)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, empatiu, práca s PC.

verejná lekáreň s dlhoročnou tradíciou a stabilitou

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2503426  Megjelentetés dátuma: 31.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100,- EUR