Špecialista logistických procesov a ich zlepšovania

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce
Do nášho tímu hľadáme proaktívneho, flexibilného a komunikatívneho kolegu s orientáciou na detail, ktorý je schopný samostatne analyzovať a optimalizovať procesy v logistike za účelom udržania trvalého rozvoja a optimálneho zlepšovania spoločnosti.

Náplň bežného dňa:
- Zabezpečiť plný súlad s miestnymi a s globálnymi Heineken nariadeniami BOZP a PO pridelenej oblasti
- Analyzovať a navrhovať optimalizácie procesov v logistike, vrátane nastavení systémov
- Podieľať sa na zdokonaľovaní a rozvoji systémov a organizácie pracovných činností v spolupráci s ostatnými oddeleniami
- Príprava, koordinácia a realizácia projektov súvisiacich s automatizáciou a digitalizáciou logistických nástrojov a procesov
- Správa a príprava dokumentácie
- Komunikovať a spolupracovať pri riešeniach s dodávateľmi zavádzaných systémov

Požiadavky na uchádzača
- VŠ vzdelanie technického smeru (zameranie informatika)
- Počítačové zručnosti:
MS Office – pokročilý
SAP – pokročilý
- Dobrá znalosť logistických procesov
- Schopnosť riadenia projektov
- Znalosť legislatívy v oblasti logistiky
- Znalosť a schopnosť využívať TPM metodológiu
- Anglický jazyk – B2 vyššie pokročilý

Termín nástupu
Február 2021

Čo ponúkame navyše
• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
• Kávička na každý deň
• 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR
• Finančná odmena za úspešné odporúčanie nového zamestnanca

Informácie o odmeňovaní
Základná hrubá mesačná mzda od 1300€ podľa skúseností uchádzača plus ročný výkonnostný bonus do výšky 10%.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nicole Slašťanová
Tel.: +421905525261
E-mail: poslať životopis
ID: 4016675  Megjelentetés dátuma: 5.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.