Junior špecialista na automatizáciu procesov

Miesto práce
Hurbanovo, Nitriansky kraj, okres Komárno, okres Nové Zámky
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorého úlohou bude plánovanie, zavádzanie, zjednocovanie a koordinovanie činnosti pri zavádzaní automatizačných a digitalizačných inovácií vo výrobe. Náš nový kolega bude tiež podporovať príslušné oddelenia v pivovare s cieľom dosahovať požadovanú kvalitu týchto činností pri čo najnižších nákladoch v rámci daného rozpočtu.

Náplň bežného dňa:

• Pripravovať, plánovať, realizovať a odovzdávať projekty, byť účastný v kooperačných a realizačných projektových tímoch
• Komunikovať s dodávateľmi
• Špecifikovať, štandardizovať a zjednocovať postupy materiálov, metód a dodržiavať určené stratégie
• Diagnostikovať problém a vykonať zmenu v programe ak je potrebná
• Zálohovať všetky softvérové zmeny programov a vizualizácií vykonané na zariadeniach
• Zálohovať všetky hardvérové zmeny v elektronických dokumentáciách vykonaných na zariadeniach
• Realizovať odsúhlasený plán oddelenia

Požiadavky na uchádzača

• Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
• Vysokoškolské II. stupňa - ideálne elektrotechnické, automatizácia, programovanie
• MS Office (Word, Excel) - pokročilý
• Aktívna znalosť AJ je podmienkou
• Projektový manažment
• Ovládanie systémov Allen Bradley a Siemens Simatic

Termín nástupu

ASAP

Čo ponúkame navyše

• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
• Kávička na každý deň
• 185 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR, s príspevkom od zamestnávateľa nad rámec zákona
• Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt