Recepčný/-á pre našu centrálu v Bratislave (brigáda)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Táto pozícia je skvelou príležitosťou pre všetkých študentov, prípadne mamičky na materskej dovolenke. Poskytujeme príležitosť stať sa súčasťou renomovanej spoločnosti s možnosťou flexibilnej pracovnej doby.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za bezchybné fungovanie prevádzky recepcie
- informovanie hostí po príchode do priestorov spoločnosti
- uvádzanie návštev
- administratívne práce spojené s vedením recepcie
- zabezpečovanie kancelárskych potrieb
- vybavovanie leteniek, hotelov, taxíkov a kuriérov
- pomoc pri organizovaní meetingov
- spracovanie pošty
- vybavovanie firemných emailov
- prepájanie telefonických hovorov

Čo Ti ponúkame?

- možnosť naštartovať svoju kariéru v úspešnej medzinárodnej firme
- možnosť sebarealizácie a skvelý pracovný kolektív
- možnosť pracovať 20 hodín týždenne s flexibilnou pracovnou dobou
- zaujímavé zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

Ideálny uchádzač je dynamický, spoľahlivý a zodpovedný študent vysokej školy prípadne mamička na materskej dovolenke.

Očakávame
- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
- znalosť práce s PC (Microsoft Outlook, Word, Excel)
- znalosť práce so SAPom výhodou
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- časovú flexibilitu

Termín nástupu

1.3.2018

Informácie pre uchádzača

Pozíciu obsadzujeme v sídle spoločnosti v Bratislave.
Svoje životopisy posielajte na Oddelenie ľudských zdrojov kliknutím na kolonku "Odpovedať". Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude ďalej pracovať.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

ID: 3308364  Megjelentetés dátuma: 12.2.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.