CNC - frézar (kusová výroba)

Heidelberg Postpress Slovensko spol. s r.o.

Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zhotovovanie súčiastok z dodaného materiálu na základe výkresovej dokumentácie
-upnutie obrobku, nastavenie a výber rezného náradia, vykonanie korekcií
-vykonávanie predpísanej operácie technologického postupu
-dvojzmenná prevádzka

-perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti
-dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom poskytujeme príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu
-v prípade ubytovania v Novom Meste nad Váhom hradíme časť nákladov na ubytovanie
-odborný rast
-sociálne zázemie
-vybraným odborníkom s praxou poskytujeme náborový príspevok v zaujímavej sume!!!!

- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie

-vybraným odborníkom s praxou poskytujeme náborový príspevok v zaujímavej sume!!!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

úplné stredné odborné vzdelanie(SOU s maturitou)

Počet rokov praxe

5

-manuálna zručnosť
-schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
-prax v obsluhe:programovaní a nastavovaní 5-osých CNC strojov
-schopnosť pracovať samostatne

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou strojov, častí strojov a zariadení pre papierenský priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1103951  Megjelentetés dátuma: 18.1.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou