Servisný mechanik - elektromechanik Trenčín 900€

HECHT SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
800€ (nástupný plat) + 100 € osobné ohodnotie - presné platové podmienky sa dozviete na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava elektrických a benzínových strojov a zariadení záhradnej a lesnej techniky značky Hecht. Vedenie jednoduchej administratívnej agendy spojenej s vybavovaním servisných zákaziek. Objednávanie náhradných dielov potrebných k oprave strojov.

- stabilné zázemie prosperujúcej spoločnosti na slovenskom trhu od roku 2004
- polročné a koncoročné odmeny
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- finančný príspevok pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
- dovolenka nad rámec zákona
- platené zdravotné voľno tzv. sick days
- odmena pri pracovnom jubileu

Do servisu záhradnej techniky HECHT v Trenčíne hľadáme samostatného servisného technika k vybavovaniu spotrebiteľských reklamácií a opráv. Po nástupe do zamestnania je potrebné absolvovať odborné školenie v centrále spoločnosti v Prievidzi po dobu 4-6 týždňov (tzv. týždňovky so zabezpečeným ubytovaním alebo denným dochádzaním- podľa dohody). Vaše žiadosti so životopisom, fotografiou a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na emailovú adresu [email protected] Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície. Kontaktovať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyhláška 21, komunikatívnosť, pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť, práca na počítači.
Po nástupe do zamestnania je potrebné absolvovať odborné školenie v centrále spoločnosti v Prievidzi po dobu 4-6 týždňov (tzv. týždňovky so zabezpečeným ubytovaním alebo denným dochádzaním- podľa dohody).

Maloobchod, veľkoobchod záhradnej a lesnej techniky
ID: 3710122  Megjelentetés dátuma: 4.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€ (nástupný plat) + 100 € osobné ohodnotie - presné platové podmienky sa dozviete na osobnom pohovore