Servisný mechanik - elektromechanik (Prešov)

HECHT SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Duklianska, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500€ (nástupný plat) + 300 € osobné ohodnotie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava elektrických a benzínových strojov a zariadení záhradnej a lesnej techniky

polročné a koncoročné odmeny, zamestnanecké zľavy, príspevok pri životných jubileách

Do pripravovanej predajne záhradnej techniky HECHT v Prešove hľadáme samostatného servisného technika k vybavovaniu spotrebiteľských reklamácií a opráv. Vaše žiadosti so životopisom, fotografiou a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte do 14.6.2018 na emailovú adresu [email protected] Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície. Kontaktovať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

vyhláška 21, komunikatívnosť, pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť, práca na počítači, časová flexibilita

Maloobchod, veľkoobchod záhradnej a lesnej techniky
ID: 3388403  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500€ (nástupný plat) + 300 € osobné ohodnotie