Vedúci farmaceut - odborný zástupca

Health Development s.r.o.

Miesto práce
okres Ružomberok, okres Topolčany
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie a expedovanie liekov na recept aj bez receptu
- kontakt s poisťovňami, príprava faktúr pre ZP
- všetky činnosti súvisiace s poskytovaním lekárenskej starostlivosti na uvedenej pozícii

- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Nadštandardné príjmy
- Príspevok na ubytovanie (pre uchádzačov mimo Topoľčian a Ružomberka)
- Príspevok na cestovné náklady (pre uchádzačov mimo Topoľčian a Ružomberka)
- Variabilnú pracovnú dobu
- Vynikajúce platové podmienky
- Motivujúci systém odmeňovania v závislosti na výsledkoch
- Príjemný pracovný kolektív
- Moderné pracovné prostredie

Hľadáme odborného zástupcu - farmaceuta - do lekární v Topoľčanovch a v Ružomberku. Lekárne sa budú otvárať koncom tohto roka. Hľadáme šikovného farmaceuta, ktorý nám pomôže rozbehnúť novú prevádzku v uvedených mestách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončená VŠ v odbore farmácia

Na túto pozíciu je potrebných 5 rokov praxe v lekárni alebo atestácia 1.stupňa v odbore lekárenstvo

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje niekoľko lekární na Slovensku. Hľadáme do teamu šikovných a pracovitých kolegov, ktorí sa budú podieľať na raste našej spoločnosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3210367  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou