Správca junior - práca popri štúdiu

HeadStream, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
minimálne 5 Eur/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete členom vysokokvalifikovaného support tímu, ktorý sa zaoberá podporou inštlalovaných proprietárnych aplikácií a operačných systémov u zákazníkov Vášho zamestnávateľa. Operačné systémy sú prioritne od spoločnosti Microsoft. Práca je vhodná pre študentov mim. 3. ročníka technicky zameraných vysokých škôl.

- flexibilný pracovný čas
- rýchly odborný rast a možnosť perspektívneho zamestnania po skončení štúdia
- adekvátne finančné ohodnotenie

Ak Vás táto ponuka zaujala, svoje štruktúrované životopisy v s detailným popisom pracovnej náplne a zodpovedností v predchádzajúcich zamestnaniach posielajte na adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Slovenská sofvérová spoločnosť zameraná na vývoj systémov pre diaľkovú správu a monitorovanie počítačových sietí.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy

- min. 3. roč. VŠ technického zamerania
- skúsenosti s administráciou OS Windows
- znalosť sieťovej infraštruktúry

Personálna agentúra špecializovaná na pozície v oblasti IT/Banking. Konzultačné služby v oblasti IT/Banking, coaching a kariérne poradenstvo pre IT profesionálov a špecialistov z oblasti banking.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3420191  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: minimálne 5 Eur/h