Junior PHP programátor: práca popri štúdiu

HeadStream, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete sa podieľať na tvorbe sofistikovaných informačných systémov pre dialkový monitoring a správu IT infraštruktúry a pre riadenie podnikových procesov.
Ponuka je vhodná pre študenta vysokej školy, ktorému je zamestnávatel ochotný poskytnúť velmi flexibilné pracovné podmienky.

Dobré možnosti realizovať svoje nápady, motivujúce finančné ohodnotenie. Práca v rodinnom prostredí. Spolupráca je možná na diaľku, alebo priamo v kancelárii.

Ak Vás táto ponuka zaujala, svoje štruktúrované životopisy v s detailným popisom pracovnej náplne a zodpovedností v predchádzajúcich zamestnaniach posielajte na adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Slovenská IT spoločnosť zameraná na vývoj systémov pre diaľkovú správu a monitorovanie počítačových sietíí, CRM systémov a systémov na optimalizáciu podnikových procesov. Tieto systémy sama používa na správu IT infraštruktúr svojich zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
SQL - Pokročilý

- dobrá znalosť OO návrhu a vývoja
- algoritmické myslenie
výhodou je:
- znalosť aspoň jedného PHP frameworku
- znalosť aspoň jedného ORM frameworku
- znalosť AngularJS

Personálna agentúra špecializovaná na pozície v oblasti IT/Banking. Konzultačné služby v oblasti IT/Banking, coaching a kariérne poradenstvo pre IT profesionálov a špecialistov z oblasti banking.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3261257  Megjelentetés dátuma: 5.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou