Training Support Specialist

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 650 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie implementácie vzdelávacej platformy GTLS (Global Training Learning System) na Slovensku
• Zabezpečovanie prevádzky GTLS – zber a spracovanie údajov
• Pripravovanie článkov o školeniach, analyzovanie účastníkov, marketing školení, sledovanie vývoja školení
• Príprava reportov zo školení
• Nahrávanie dát do IT systému
• Komunikácia s predajcami spoločnosti
• Koordinácia termínov školení medzi spoločnosťou, maloobchodníkmi, školiteľmi a externými dodávateľmi
• Tvorba a správa zmlúv
• Pripravovanie miestností na školenie, zabezpečenie učebných materiálov a catteringu
• Správa školiacich vozidiel
• Podpora pri organizácii podujatí
• Úzka spolupráca s organizáciou v Českej republike a administratívna podpora maďarskej organizácie

• Atraktívne mzdové ohodnotenie
• Flexibilná pracovná doba
• Home office
• Práca na zaujímavých projektoch
• Príspevok do DDS
• Odmena do výšky jedného platu – v závislosti od výsledkov spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa venuje importu osobných a nákladných automobilov, autobusov a ich následnému predaju. Presadzuje najvyššie štandardy etického správania voči svojím zákazníkom, partnerom a zamestnancom. Firma má stabilné postavenie na trhu, pričom svojim zamestnancom poskytuje možnosť pracovať v zaujímavom prostredí medzinárodnej značky s prémiovými produktami a službami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti min. 3 roky na podobnej pozícii, ideálne v automobilovom priemysle
• Skúsenosti so vzdelávacími a administratívnymi platformami podobnými GTLS
• Prehľad o situácii na automobilovom trhu a pozitívny pohľad na elektromobilitu
• Anglický jazyk na úrovni B2, maďarský jazyk – výhodou
• Vysokoškolské vzdelanie
• MS Excel, PowerPoint
• Vodičský preukaz: B
• Silné komunikačné schopnosti
• Precíznosť, samostatnosť pri riešení problémov a schopnosť zvládať stresové situácie
• Ochota učiť sa nové veci

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4475701  Megjelentetés dátuma: 2.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 650 EUR/mesiac