Group H&S + Environment Coordinator

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka = individuálny bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracovanie a realizácia stratégie spoločnosti v oblastiach bezpečnosti, ochrany zdravia a životného prostredia
• Vypracovávanie správ v tejto oblasti
• Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívy
• Koordinácia bezpečnostného auditu spoločnosti a optimalizácia opatrení
• Spolupráca pri objasňovaní nehôd súvisiacich s bezpečnosťou a životným prostredím a aktívne zavádzanie opatrení na ich prevenciu
• Organizácia workshopov a školení pre interných zamestnancov v spomínaných oblastiach
• Zodpovednosť za implementáciu a dodržiavanie BOZP predpisov v spoločnosti

• Atraktívne mzdové ohodnotenie
• Príspevok na stravovanie
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie - 3 pilier
• Finančný príspevok pri príležitostí jubileí či narodenia dieťaťa
• Podpora ďalšieho vzdelávania a osobnostného rastu prostredníctvom rôznych workshop a školení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Naším klientom je spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné riešenia v oblasti elektriny a tepla a bude bližšie špecifikovaná v telefonickom rozhovore

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• Vzdelanie v odbore BOZP a životné prostredie
• Prax na obdobnej pozícií – min. 2 roky
• Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni (B2)
• Pokročilé zručnosti v programoch Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word a Microsoft
Windows
• Vedomosti o legislatíve bezpečnosti, ochrany zdravia a životného prostredia
• Skúsenosti s objasňovaním a zisťovaním podrobností o nehodách súvisiacich s bezpečnosťou
• Vodičský preukaz - B
• Zodpovednosť a flexibilita

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4123676  Megjelentetés dátuma: 3.1.2022  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac