Senior prípravár stavieb

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, jednotku medzi stavebnými spoločnosťami, hľadáme skúseného Stavebného prípravára, ktorý dostane priestor na sebarealizáciu na najzaujímavejších stavebných projektoch. Vašou úlohou bude dôkladná príprava zákazky, kde využijete svoje vedomosti a skúsenosti.

Náplň práce na tejto pozícii zahŕňa:

• Prípravu technickej dokumentácie stavebného projektu
• Oboznámenie sa s podkladmi a zmluvnými podmienkami realizovaného projektu
• Účasť na tvorbe a aktualizácii harmonogramu zákazky
• Plánovanie výberových konaní, výber najvýhodnejších dodávateľov a subdodávateľov a následné spracovávanie cenových ponúk a súvisiacich zmlúv
• Koordináciu a spracovávanie objednávok materiálov
• Komunikáciu s dodávateľmi, projektantmi a kolegami technického oddelenia projektu

• Účasť na výnimočných stavebných projektoch
• Sick days
• Multisport karta
• Príspevky na stravu
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Pravidelné teambuildingy a spoločné firmné športové aktivity
• Pracovné voľno v prípade jedinečných životných udalostí (nad rámec zákonníka práce)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Významná stavebná spoločnosť s dlhoročnou históriou v oblasti výstavby polyfunkčných, rezidenčných a retailových projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

• Prax na obdobnej pozícii minimálne 3 roky
• Skúsenosť s MS Office, AutoCAD a CENKROS – výhodou
• Precíznosť a samostatnosť
• Organizačné schopnosti
• Vodičský preukaz typu “B“

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4106595  Megjelentetés dátuma: 27.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac