Projektový manažér v odvetví Construction Development

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda je v závislosti od schopností a skúseností + odmeny za projekty. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedný za riadenie oddelenia klientských zmien.
- Personálne obsadenie oddelenia, prideľovanie úloh, koordinácia jednotlivých členov oddelenia.
- Príprava rozpočtov KZ a ich sledovanie.
- Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami (predaj, reklamácie).
- Koordinácia klientskych centier
- Komunikácia s klientmi.

- Práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím na trhu
- Výnimočný prístup zamestnávateľa k zamestnancom
- Príjemný pracovný kolektív a moderné pracovné priestory v centre Bratislavy
- Firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je popredná slovenská developerská spoločnosť, ktorá sa zameriava na inovatívne prestížne projekty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

4

- Skúsenosti ako vedúci oddelenia KZ / Vedúci prípravy rozpočtov / Projektový manažér výhodou.
- Preukázateľné výsledky v riadení ľudí.
- Schopnosť prevziať zodpovednosť.
- Zrelá, pragmatická osobnosť.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4061900  Megjelentetés dátuma: 14.4.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac