Covering specialist (Košice)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacOd 1500 € brutto a viac, finálna ponuka závisí od skúsenosti a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive, obsadzujeme pozíciu Covering specialist, ktorý bude mať prax s poťahovaním interiérov.

Na pozícií Covering specialist budete:
- Podieľať sa na zavádzaní, koordinácií a transfere nových projektov.
- Plniť technický dohľad nad sériovou výrobou.
- Získavať informácie o technických požiadavkách zákazníkov.
- Zodpovedať za definovanie KPI indikátorov.
- Spracovávať analýzu stavu a navrhovať zlepšenia vo výrobe a údržbe.
- Definovať systém na minimalizáciu nákladov a zvýšenie efektívnosti.
- Podieľať sa na procesoch neustáleho zlepšovania a implementácie nástrojov potrebných k zvyšovaniu efektívnosti výroby.
- Venovať sa zlepšovaniu technickej dokumentácie pre existujúce a nové produkty.
- Spolupracovať pri definovaní nákladov na nové produkty (stroje, nástroje, prípravky),
harmonogramy nábehu a personálu.
- Analyzovať tok materiálu, umiestnenie zariadení s cieľom zvýšiť výrobnú efektivitu.

- Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti.
- Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti.
- Stravné lístky.
- Profesijné vzdelávanie a kariérny rozvoj.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Aktívny anglický jazyk.
- Skúsenosť z výroby interiérových komponentov (podmienkou).
- Prax na podobnej pozícií s coveringom.
- Znalosť automotive nástrojov (5s, FMEA, PDCA, control plan, 8D, PPAP atd.)
- Skúsenosť s MS OFFICE (word, excel, outlook, powerpoint).
- Výborné analytické zručnosti a schopnosti riešiť
problémy.
- Proaktívny prístup k práci.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3881472  Megjelentetés dátuma: 23.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac