Senior rozpočtár pre fit-out projekty (office & retail)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 2000 € brutto, v závislosti od schopností a skúseností + ročný bonus. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významného developera s medzinárodným pôsobením, obsadzujeme pozíciu Senior rozpočtár pre komerčné fit-out projekty.

Na tejto pozícii budete zodpovedať za:
- spracovanie výkazu výmer podľa projektovej dokumentácie pre potreby vypracovania cenových ponúk a nákladových kalkulácií,
- vypracovanie komplexnej cenovej ponuky na základe dodaných podkladov a požiadaviek klienta,
- zabezpečenie cenových ponúk od potenciálnych klientov, spracovávanie podkladov pre ich ocenenie,
- kontrolu predložených cenových ponúk subdodávateľov,
- navrhovanie alternatívnych riešení dodávok, ktoré cenovo zvýhodňujú ponuku,
- zabezpečenie spracovania predbežných harmonogramov výstavby,
- spracovávanie podkladov pre vytvorenie dodávateľského systému, vrátane prípravy na výber rozhodujúcich subdodávateľov a dodávateľov materiálov,
- vytváranie analýzy cenotvorby, podmienok súťaží, porovnania a vyhodnotenia výsledkov jednotlivých súťaži,
- evidovanie subdodávateľov v spoločnej databáze a ich hodnotenie z odborného hľadiska a podľa kvality,
- archiváciu všetkých písomností, projektovej dokumentácie a podkladov k cenovým ponukám,
- úzke spolupracovanie s projektovým teamom, fit-out a leasing manažérmi,
- účasť na rokovaniach so zástupcami investora, projektanta, subdodávateľov.

- práca pre úspešnú developerskú spoločnosť s medzinárodným pôsobením,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- zaujímavý systém školení a vzdelávania,
- možnosť cestovať do zahraničia, firemnej rotácie,
- zaujímavý sociálny program, sick days, príspevky pri rôznych životných a pracovných jubileách, zdravotné prehliadky,
- zabezpečené parkovanie v priestoroch spoločnosti.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/ekonomika stavieb, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s office / retail projektmi,
- stavebné/technické vzdelanie,
- skúsenosť na pozícii stavebného prípravára/rozpočtára,
- skúsenosť s realizáciou výberu dodávateľov a s tvorbou cenových ponúk,
- praktická skúsenosť s prácou v programe: CENKROS, MS OFFICE, AUTOCAD,
- samostatnosť, zmysel pre detail,
- proaktívny prístup k práci,
- dobré koordinačné a technické schopnosti.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3830871  Megjelentetés dátuma: 20.4.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac