Lean konzultant (Construction industry)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 000 EUR/mesiac od 2000€ brutto, finálna mzda závisí od skúseností a rokov praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implentovanie Lean princípov do stavebných procesov spoločnosti.
- Podpora pri zefektívňovaní a kontinuálnom zlepšovaní procesov v oblasti prípravy a výstavby projektov.
- Podpora pri nastavení dodávateľských reťazcov a angažovaní dodávateľov na spôsobe spolupráce v zmysle Lean.
- Implementácia Lean metodológie a nástrojov ako Big room, Last planner do praktického užívania.
- Podpora manažérov pri zavádzaní Lean aktivít (školenia, mentoring, konzultácie, návrhy)
- Návrh riešení vedúcich k efektivite stavebných procesov a zrýchleniu výstavby.
- Úzka spolupráca s výrobnou divíziou pri implementácii Lean princípov.
- Spolupráca v rámci materskej spoločnosti, preberanie know-how z ostatných krajín

- Práca v medzinárodnej spoločnosti.
- Moderné priestory, ovocie na pracovisku, jóga na pracovisku, masáže.
- Zaujímavý ročný bonus.
- Služobné auto.
- Odborné vzdelávanie a rozvoj, konferencie a i.
- Pružný pracovný čas, home-office.
- Mnoho ďalších benefitov.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- praktická znalosť Lean postupov a ich implementácie
- schopnosť myslieť v širších súvislostiach
- skúsenosť zo stavebného odvetvia výhodou
- dobré komunikačné zručnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3813210  Megjelentetés dátuma: 21.2.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac