Construction IT specialist

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 2 000 EUR/mesiacPonúkaná mzda: od 1300€ do 2000€ brutto – finálna ponuka závisí od skúseností kandidáta a môže byť aj nad rámec ponúkaného rozpätia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú developerskú spoločnosť, hľadáme pozíciu Construction IT specialist , ktorý bude zodpovedať za správu programu a bude poskytovať partnerstvo pre ostatné oddelenia, ktoré program využívajú. Kandidát na pozícii bude zodpovedný za aktualizáciu dát v programe na základe údajov od špecialistov a bude dohliadať na čerpanie rozpočtov jednotlivých projektov. Spoločnosť poskytuje na pozíciu zaškolenie.

- Z užívateľského hľadiska pracuje na vývoji a zrozumiteľnosti systému, navrhuje zmeny a zlepšenia.
- Uskutočňuje testovanie systému, analyzuje požiadavky od biznisu a koncových užívateľov a navrhuje zlepšenia súčasného systému.
- Zabezpečuje bezproblémový chodu programu, upozorňuje užívateľov na plánované odstávky.
- Zaúča nových užívateľov, poskytuje školenia zamestnancov ohľadom posledných aktualizácií systému.
- Zabezpečuje komunikáciu s dodávateľov SW ohľadom včasnej implementácie zmien v programe.
- Spolupracuje naprieč oddeleniami ohľadom cenotvorby v programe a delenia nákladov, aktualizuje dáta.
- Zodpovedá za administráciu programu, spravuje faktúry medzi zákazkami, spracúva informácie o tendroch, nahráva výkaz-výmer.
- Zodpovedá za prípravu reportov z Cenkrosu a za správnosť údajov, prípadne pripravuje údaje na export do SQL databázy.
- Buduje profesionálne a korektné vzťahy s dodávateľmi, rieši prípadné nezhody.

- Práca pre jedného z najväčších developerov v CEE regióne.
- Motivujúce platové ohodnotenie.
- Práca v tíme špecialistov na zaujímavých a jedinečných projektoch.
- Profesijný rast.
- Vzdelávacie programy.
- Množstvo nefinančných odmien.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Prax ako rozpočtár/prípravár/kalkulant stavieb výhodou.
- Znalosť základných stavebných princípov.
- Znalosť Cenkrosu na užívateľskej úrovni, ochota sa ďalej vzdelávať.
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.
- Znalosť excelu na pokročilej úrovni.
- Znalosť SQL výhodou, nie však podmienkou.
- Pozitívny prístup k práci, samostatnosť, aktívny prístup k riešeniu problémov.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3727047  Megjelentetés dátuma: 24.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 2 000 EUR/mesiacPonúkaná mzda: od 1300€ do 2000€ brutto – finálna ponuka závisí od skúseností kandidáta a môže byť aj nad rámec ponúkaného rozpätia.