Elektromechanik (Spišská Nová Ves)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Ihneď
Plat: základná sadzba 4,24 eur/hod Finálna ponuka bude závisieť od praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta úspešnú strojársku spoločnosť obsadzujeme pozíciu Elektromechanika do Spišskej Novej Vsi.

Na pozícii budete zodpovedný za:
• Montáž a zapájanie elektroinštalácie v priemyselných strojoch
• Montáž rozvádzačov vrátane ich zapojenia v priemyselných strojoch
• Testovanie strojov v montáži
• Oživovanie jednoduchých strojov u zákazníka a odovzdávanie do prevádzky

- Práca ako kmeňový zamestnanec spoločnosti
- Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti
- Práca možná na TPP
- Motivujúce finančné ohodnotenie

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

• Ukončená SŠ alebo VŠ elektrotechnického zamerania
• prax v danej oblasti min. 2 roky
• znalosť anglického jazyka výhodou
• Základné znalosti z oblasti prevádzky strojov
• §22

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3599750  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Plat: základná sadzba 4,24 eur/hod Finálna ponuka bude závisieť od praxe kandidáta.