Projektový manažér (Stavebná spoločnosť)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
od 1800 Eur Brutto v závislosti od skúsenosti kandidáta + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú stavebnú spoločnosť s medzinárodným pôsobením, obsadzujeme pozíciu Projektového manažéra, kde kandidát bude pôsobiť na výrobno technickom oddelení riadenia stavebných projektov .
Hlavnou náplňou práce úspešného uchádzača bude zabezpečiť realizáciu a chod prideleného stavebného projektu, jeho aktívne riadenie a kontrola priebehu realizácie pri dodržaní ekonomických, technických a časových parametrov projektu.

Kandidát bude zodpovedný za:
- Pridelený stavebný projekt od úvodnej fázy až po ukončenie projektu
- Nastavenie a dodržiavanie harmonogramu stavebného projektu
- Realizáciu a kontrolu výberových konaní, účasť na tendroch a výbere subdodávateľov
- Rozpočet projektu, prípravu podkladov k fakturácii
- Plnenie dohodnutých ekonomických a technických parametrov projektu a odovzdanie stavby v požadovaných parametroch
- Riadenie a kontrolu technologických a pracovných postupov výstavby a taktiež dodržiavanie kvality práce
- Organizáciu, riadenie a koordináciu stavebných a montážnych prác v súlade s projektovou dokumentáciou, podmienkami stavebných a iných povolení a v súlade so zmluvou o dielo
- Riešenie zmien v projektovej dokumentácii prípadne možných dizajnových a technických problémov
- Vedenie záznamov o stavbe, evidenciu stavebných prác v stavebnom denníku
- Koordináciu dodávateľov a dodávok materiálov a kontrolu ich kvality
- Pravidelnú komunikáciu s investorom, stavebným dozorom a obchodnými partnermi
- Informovanie vedenia spoločnosti v prípade mimoriadnych situácií alebo rizika závažných odchýlok od cieľového stavu
- Dodržiavanie interných predpisov, predpisov BOZP a OPP
- Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti na mesačnej báze
- Manažment riadenia výkonnosti svojho tímu, rozvoj jednotlivých členov tímu s prihliadnutím na efektívne využitie a rozvoj talentov
- Riadenie minimálne 3 členného tímu (stavbyvedúci, majster, stavebný prípravár) a spolupráca s ekonómom projektu
- Posudzovanie, návrh a implementáciu technických riešení

- stabilná práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné hodnotenie
- kariérny rast
- dovolenka nad rámec zákonníka práce
- príspevky pri výnimočných udalostiach
- teambuildingové akcie

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, projektovanie, development, reality

- skúsenosť a riadením pozemných stavieb
- znalosť zlepšovania procesov a zvýšenia efektivity projektového tímu
- skúsenosť s vedením ľudí
- komunikatívnosť, flexibilita
- zodpovednosť, samostatnosť
- proaktívny prístup k práci
- organizačné a koordinačné schopnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3457042  Megjelentetés dátuma: 5.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800 Eur Brutto v závislosti od skúsenosti kandidáta + ročné prémie