SAP/EDI Administrátor

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Ihneď, alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2500 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za správu SAP, monitorovanie a spravovanie procesov, analýzy a návrhy zaznamenaných problémov počas zmien
• Riadenie a technická podpora pre EDI, vybraných IT procesov v rámci spoločnosti so zameraním na výkonnosť spoločnosti v súvislosti s definovaným informačným tokom EDI, podporou SAP, nástrojmi IT
• Sledovať a vyhodnocovať všetky prichádzajúce a odchádzajúce správy EDI v systéme, vedenie projektov a vybraných IT procesov, školení súvisiacich s pozíciou administrátora SAP/EDI a oddelenia MP&L
• Zodpovednosť za rozhrania medzi rôznymi systémami IT, poskytovanie technickej podpory pre všetky súvisiace operácie v prípade narušenia systému, externá podpora EDI, WEB EDI, ASN – zákaznícky závod, dodávatelia
závodu, 3PL, vnútropodnikové závody – IDOC
• Spolupráca s vedením oddelenia výroby a skladov, riešenie IT problémov súvisiacich so zálohami alebo systémom SAP, podpora technických zmien a pod.
• Domáca pohotovosť v určenom časovom rozvrhu s povinnosťou dostupnosti v prípade potreby na mobilnom telefóne, zabezpečenie podnikových IT záchranných scenárov v režime zálohovania

• Práca pre stabilnú a úspešnú spoločnosť
• Fungujúci system kariérneho rastu
• Systém školení a vzdelávania
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Preplácanie nadčasov

Informácie o výberovom konaní

Pozícia obsadzovaná pre klienta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná automobilová spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• Znalosť SAP a EDI – pokročilá úroveň C1
• Anglický jazyk plynule
• Skúsenosti z oblasti automotive – podmienkou
• MS Office – užívateľská znalosť
• Precíznosť, analytické schopnosti a zmysel pre detail
• Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť
• Flexibilný a proaktívny prístup, schopnosť plniť úlohy samostatne

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3365166  Megjelentetés dátuma: 28.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 - 2500 brutto