Elektromechanik

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď, alebo dohodou
1 056 - 1 640 EUR/mesiac1056€ brutto + variabilné zložky mzdy a príplatky. Celková mzda po skúšobnej dobe do výšky 1640 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečiť všetky nevyhnutné elektrotechnické, pneumatické, hydraulické a mechanické opravy pre úspešné podchytenie plynulého chodu prevádzky
• Vykonávať a aktívne sa zúčastňovať na všetkých potrebných úpravách strojov a výrobných zariadení podľa určených požiadaviek
• Zaistiť všetky stanovené aktivity na výrobných zariadeniach na základe preventívneho plánu údržby
• V prípade závažnej poruchy navrhnúť jej úspešné riešenie a následne implementovať nápravné opatrenia
• Komunikácia s nákupným a skladovým oddelením v prípade potreby náhradných dielov
• Práca na 4 zmeny (12 hodinové) – 1x ranná, 1x nočná, 2 dni voľno

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• Príplatky za nočné zmeny, sobotu, nedeľu a nepretržitú prevádzku
• Dochádzkový bonus 28,21 eur
• Po skúšobnej dobe mesačné prémie 15%
• Fungujúci systém profesijného a platového rastu
• Možnosť školení, vzdelávania zamestnancov
• Príspevok do III. piliera

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorá má celosvetové zastúpenie patrí medzi popredných výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete. Svojim zákazníkom poskytuje inovatívne riešenia a kvalitné produkty vďaka svojim bohatým skúsenostiam v oblasti výroby materiálu, dizajnu a štýlu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

• Skúsenosti na údržbe strojov (vstrekolisov / zváračiek)
• Platná el. vyhláška o odbornej spôsobilosti elektrotechnika min. §21
• Skúsenosti v elektroúdržbe, mechanické zručnosti
• Vedomosti z oblasti elektrotechnických, mechanických, hydraulických, pneumatických zariadení
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
• Znalosť PLC Simatic - výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3311890  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 056 - 1 640 EUR/mesiac1056€ brutto + variabilné zložky mzdy a príplatky. Celková mzda po skúšobnej dobe do výšky 1640 Eur