HR konzultant s anglickým jazykom

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď, alebo podľa dohody
800 - 1 800 EUR/mesiacPodľa skúseností vybraného kandidáta + atraktívna variabilná odmeňovacia zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov v interných a externých databázach
• Telefonická a e-mailová komunikácia so zahraničnými uchádzačmi a klientmi spoločností
• Inzerovanie a aktualizácia voľných pracovných pozícií, selekcia vyhovujúcich životopisov
• Poskytovanie poradenstva, informácií o podmienkach, zodpovednosti a náplni práce
• Preverovanie jazykových a technických znalostí uchádzačov
• Organizácia pracovných pohovorov
• Vytváranie profilov kandidátov
• Reporting a potrebné administratívne práce

• Získanie skúseností v prosperujúcej oblasti ľudských zdrojov
• Atraktívne odmeny upresnené počas osobného pohovoru
• Profesijný rozvoj a jazykové kurzy
• Uskutočnenie vlastného potenciálu
• Veľmi dynamický, súdržný a férový tím

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, za pochopenie ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná pre našu spoločnosť, HEADSCOUT s.r.o.

Miesto výkonu práce: Letná 27, Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

• Anglický jazyk na pokročilej úrovni (C1) - PODMIENKOU
• Motivácia pracovať a vzdelávať sa v oblasti recruitmentu
• Prax ako HR assistant, HR konzultant, researcher - výhoda
• Dobré komunikačné zručnosti, proaktívna osobnosť
• Strategické a analytické myslenie
• Zodpovednosť a vytrvalosť
• Poprosíme zasielať len CV s aktuálnou fotografiou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3289270  Megjelentetés dátuma: 7.1.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac