Samostatný Montážnik (Zámočník) - lokalita Humenné/Spišská Nová Ves

HEADSCOUT s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Humenné, okres Levoča, okres Poprad, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
700-800€ brutto na TPP + preplácané nadčasy; 6,50 -7 živnosť/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných strojárov, zámočníkov na pracovnú pozíciu Montážnik s praktickou skúsenosťou s montážou strojárenských dielov podľa výkresovej dokumentácie.
Pozíciu obsadzujeme do Humenného alebo Spišskej Novej Vsi podľa preferencií uchádzača.

Na pozícii budete zodpovedný za:
• Montáž a demontáž strojárenských komponentov
• Promptné riešenie vzniknutých technických problémov a závad
• Skúšanie a testovanie prevádzkyschopnosti a technického stavu jednotlivých zariadení.
• Vykonávanie montážnych prác za použitia prístrojov a zariadení.
• Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP

- Práca ako kmeňový zamestnanec spoločnosti
- Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti
- Práca možná na TPP alebo na živnosť
- Preplácané nadčasy s príplatkom
- Bonus až do výšky 200€ za odpracovanie viac ako 180h/mesiac
- Ročné zvyšovanie platu
- Motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vyučený v strojárskom odbore
• znalosť technickej dokumentácie
• prax s montovaním ložísk, spojok, prevodoviek... - výhodou
• ochota pracovať na 2 zmeny - ranná, poobedná
• pozícia vhodná aj pre ABSOLVENTOV

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3128426  Megjelentetés dátuma: 11.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700-800€ brutto na TPP + preplácané nadčasy; 6,50 -7 živnosť/hod