Nastavovač vstrekolisov

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trnava, okres Nitra
Termín nástupu
Podľa možností vybratého kandidáta
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat, upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie vstrekolisov pre svetového lídra v produkcii plastových výrobkov.

• Nastavovať stroje podľa produkčného plánu pre dosahovanie konštantného vysokého štandardu výroby, vykonávaním zásahu do procesu tak, aby boli eliminované problémy s ním spojené
• Dodržiavať a vyžadovať od tímu nastavovačov. správne použitie špecifikácii a procedúr pre dosahovanie správnej kvality výrobkov
• Dodržiavať a vyžadovať od tímu nastavovačov správne vypisovanie produktovej dokumentácie
• Podľa potreby asistovať zmenovému lídrovi pri plánovaní denných produkčných potrieb
• Podľa potreby asistovať oddeleniu kvality pri problémoch spojených s kvalitou produktu
• Podávať report zmenovému lídrovi pri akomkoľvek defekte spojenom so zariadením alebo nástrojom
• Úzko spolupracovať s výrobným personálom pre dosahovanie bezproblémového chodu výrobného procesu
• Asistovať pri poskytovaní adekvátneho tréningu výrobnému personálu a byt proaktívny v politike trvalého zlepšovania

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• 13. a 14. plat
• Fungujúci systém kariérneho rastu
• Systém školení, vzdelávania
• Možnosť ubytovania na 3 mesiace
• Doprava do zamestnania zdarma

Informácie o výberovom konaní

MIESTO VÝKONU PRÁCE: NITRA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe plastov rozširuje svoju výrobu na Slovensku. Medzinárodná spoločnosť s veľmi dobre fungujúcimi procesmi a systémom kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

• skúsenosť so vstrekolismi
• 1 rok na podobnej pozícii

• Precíznosť, analytické schopnosti a zmysel pre detail
• Dobré technické myslenie
• Flexibilný a proaktívny prístup a schopnosť plniť úlohy v krátkych časových úsekoch
• Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť, flexibilita

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3112407  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Atraktívny plat, upresnený na pohovore