Vedúci výrobného úseku montáž

HEADSCOUT s.r.o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle, obsadzujeme pozíciu Vedúceho výroby oddelenia montáže.

Na pozícii kandidát zodpovedá za:
- Kompletné riadenie oddelenia montáže, riadenie práce výrobného tímu, monitorovanie plnenia týždenného plánu výroby
- Príprava podkladov pre vytvorenie plánu výroby
- Koordinácia práce výrobných tímov a monitorovanie plnenia týždenného plánu výroby
- Navrhovanie riešení na zvýšenie efektivity výrobného procesu, zníženie výrobných nákladov, zlepšenie pracovného prostredia
- Zastupovanie zmenového majstra v prípade jeho neprítomnosť
- Kontrolovať realizácie plánov bežnej a mimoriadnej údržby pre výrobné linky
- Organizovať porady so svojimi podriadenými

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- 13.plat
- Flexibilná pracovná doba
- Ročné bonusy na základe výsledkov

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Min. 5 rokov praxe na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti podmienkou
- Skúsenosti s vedením väčšieho tímu ľudí
- Všeobecné technické znalosti, dobrá orientácia v technickej dokumentácii, znalosti z oblasti pneumatiky a mechaniky
- Anglický jazyk výhodou
- Znalosť MS Office - pokročilý, SAP je výhodou
- Skúsenosti so systémami 5S, Six Sigma, FMEA, LEAN sú výhodou, základná znalosť Zákonníka práce
- Samostatnosť a schopnosť plnenia cieľov
- Riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti, flexibilita
- Schopnosť rozpoznať a riešiť problémy

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3021178  Megjelentetés dátuma: 1.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou