Technik údržby - montážne linky

HEADSCOUT s.r.o.

Nitra, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat, upresnený počas telefonického pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste mechanik so zameraním na pneumatiku a riadiace systémy?
Potrebujeme práve Vás.

Popis práce:
Zabezpečovanie bezporuchového chodu výrobných zariadení a vykonávanie opráv v súlade s postupmi a procesmi oddelenia údržby.

• Zabezpečovanie bezporuchového chodu výrobných zariadení
• Odhaľovanie chýb na zariadeniach a ich bezodkladná oprava
• Vykonávať opravy v súlade s postupmi a procesmi oddelenia údržby
• Spravovať a opravovať automatizované a manuálne zariadenia
• Kontrolovať a vypĺňať predpísanú dokumentáciu oddelenia údržby pre odpracovanie priradených úloh a to v súlade s požiadavkami oddelenia údržby
• Vykonávať údržbu tak aby sa dosahovalo vysokej úrovne, štandardov spracovania a taktiež kvalitatívnych požiadaviek na prácu
• Zabezpečovať zhodu s predpismi pre oddelenie údržby, dbať na procesy spojené s preventívnou údržbou
• Zabezpečovať zásobu náhradných dielov tak, aby bola aktuálna a dostupná
• Udržiavať bezpečné pracovné prostredie
• Dodržiavať správne usporiadanie a čistotu pracoviska a zariadení, udržiavať dielňu a sklad náhradných dielov čistú a upratanú, udržiavať náradie a nástroje v predpísanom štandarde a kondícii

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• 25% variabilná zložka platu vyplácaná mesačne
• Fungujúci systém kariérneho rastu
• Systém školení, vzdelávania
• Asistencia so zabezpečením ubytovania
• Doprava do zamestnania zdarma
• Pomoc s realokáciou (sťahovaním)

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: NITRA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe plastov. Spoločnosť s veľmi dobre fungujúcimi procesmi a jasným programom kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

• Mechanik so zameraním na pneumatiku a riadiace systémy
• Prax v údržbe strojov na montážnych linkách
• Skúsenosti s nastavením montážnych automatov (jednoúčelové stroje)
• Schopnosť čítať schémy
• Skúsenosti s mechanikou, elektronikou a pneumatikou
• Dobré logické a technické myslenie
• Schopnosť prispôsobiť sa rýchlemu výrobnému tempu
• Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť a flexibilita

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2745763  Megjelentetés dátuma: 5.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Atraktívny plat, upresnený počas telefonického pohovoru