Nákupca - logistik

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Nováky, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešným kandidátom
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat upresnený počas pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, lídra v zbrojárskej výrobe hľadáme do tímu nákupcu – logistu s ambíciami stať sa manažérom nákupu a logistiky.

• Spracovávanie nákupných požiadaviek zo všetkých oddelení spoločnosti
• Výber nových dodávateľov, manažment vzťahov s dodávateľmi
• Vytváranie objednávok a cenových kalkulácií rôznych dodávateľov
• Sledovanie dodržiavania dodacích lehôt
• Pravidelné sledovanie logistických zásob
• Vytváranie databáz, sledovanie pohybu materiálu, objednávok a reportovanie
• Zodpovednosť za skladové hospodárstvo spoločnosti
• Zaškoľovanie zodpovedného personálu vo veciach logistiky
• Účasť na pravidelných inventúrach jednotlivých oddelení

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: NOVÁKY.

Zodpovedný za výberové konanie:
Mgr. Ondrej IVAN
Chief Executive Officer

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Svetový líder v zbrojnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Samostatnosť, inovačné myslenie a komunikatívnosť
• Precíznosť, analytické schopnosti a zmysel pre detail
• Prax vo výrobnej spoločnosti min. 1 rok
• Prax v strojárskej spoločnosti výhodou
• Flexibilný a proaktívny prístup a schopnosť plniť úlohy v krátkych časových úsekoch
• Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť a flexibilita

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2735481  Megjelentetés dátuma: 24.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Atraktívny plat upresnený počas pohovoru