Procesný inžinier

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
NITRA, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešným uchádzačom
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme procesného inžiniera, ktorý bude tvoriť, optimalizovať a kontrolovať výrobný proces automatickej/manuálnej montáže po vstrekovaní plastov.

• Kontrola a optimalizovanie procesných parametrov, ich funkčnosti, efektívnosti a kvality strojov a prídavných zariadení, taktiež ich nastavení
• Riadenie zmien vo výrobnom postupe vzhľadom na zákaznícke požiadavky
• Stabilizovať a optimalizovať výkon procesu vstrekovania (spotreba materiálu, redukcia odpadu)
• Spolupracovať v procesoch plánovania a kontroly vykonávania údržby strojov, nástrojov a prídavných zariadení
• Vytvárať štandardné operačné procedúry, trénovať a mentorovať technologický tým nastavovačov
• Redukovať prestoje spôsobené zmenami a vytvárať SMED analýzy
• Analyzovať procesné chyby pre dosahovanie kvalitatívnych štandardov produktov a zabezpečovať obe, nápravné a preventívne opatrenia
• Spolupracovať na aktivitách trvalého zlepšovania a produktivity, ktorá pokrýva všetky procesné oblasti ako sú časy cyklov, prestoje, stroje/nástroje a energia
• Zabezpečovať dodržiavanie potrebných štandardov kvality tímom nastavovačov
• Spolupracovať s tímom NPD na nových projektoch, začleňovať zmeny nástrojov a validačných procesov
• Podporovať optimalizáciu procesov a participovať na testoch nástrojov pre všetky nové nástroje
• Kontinuálne rozvíjať a koordinovať tým nastavovačov pre dosahovanie najlepších procesov a štandardov
• Trénovať výrobný personál v súvislosti s novými procesmi, novými štandardami, novými technológiami, a potrebami preventívnej údržby
• Podpora a spolupráca s oddelením kvality

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• 13. a 14. plat
• Fungujúci systém kariérneho rastu
• Systém školení, vzdelávania
• Asistencia so zabezpečením ubytovania
• Doprava do zamestnania zdarma

Informácie o výberovom konaní

Zodpovedný za výberové konanie:

Mgr. Ondrej IVAN
Chief Executive Officer

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe plastov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2735478  Megjelentetés dátuma: 24.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Atraktívny plat