Sales & PjM Assistant

HDTS, a.s.

Miesto práce
Dlhá 2, Stupava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2021
800 EUR/mesiacMesačný plat pozostáva z fixnej zložky a variabilu podľa mzdového poriadku spoločnosti (v závislosti od výkonu a plnenia plánu spoločnosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou pracovníka na tejto pozícii je:
- komunikácia s partnermi , zákazníkmi a dodávateľmi
- príprava podkladov na stretnutia, k projektovým plánom, obchodným úlohám pre komunikáciu s partnermi, zákazníkmi a dodávateľmi
- udržiavanie firemnej, obchodnej a projektovej dokumentácie a príprava podkladov na ich tvorbu
- udržiavanie agendy obchodných prípadov a projektov, spolupráca s projektovým manažérom
- príprava podkladov pre ponuky, zmluvy a objednávky
- kontrola plánov činností, termínov, zákazníkov, partnerov a dodávateľov a eskalácia problémových stavov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Jira - Základy
ClickUP - Základy
IBM Lotus Notes - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- tímový duch, proaktivita a ochota zdieľať vedomosti
- analytické myslenie a schopnosť prinášať nové nápady na optimalizáciu
- časová flexibilita (súčasťou pozície je i pracovná pohotovosť mimo štandardných pracovných hodín)
- výhodou ovládanie ruského a nemeckého jazyka

Spoločnosť HDTS (Slovensko & Kanada & Rusko & Čína) je poskytovateľom riešenia na individuálny rozvoj hráča, pričom je tento rozvoj možné merať, či celkovo porovnať veľkosť progresu. HDTS poskytuje služby a produkty pre vybudovanie hokejových diagnosticko-tréningových centier, pričom spoločnosť vytvorila vlastné produkty, aplikačné programy či využíva integráciu produktov tretích strán. Riešenia spoločnosti HDTS sú aplikované v 19 krajinách sveta. Mimo hokeja sú diagnostické produkty určené aj pre iné športy. Informácie o portfóliu www.hdtsgroup.com
HDTS (Slovakia, Canada, Russia and China) is a provider of solutions for the individual development of players, while this development of the player can be measured and compared with the overall progress. HDTS provides services and products for the creation of hockey diagnostic and training centers. The company creates its own products, software and also uses the integration of third-party solutions. HDTS solutions are used in 19 countries around the world. In addition to hockey, diagnostic products are also intended for other sports. Portfolio information www.hdtsgroup.com
HDTS (Словаччина, Канада, Росія та Китай) є постачальником рішень для індивідуального розвитку гравців, при цьому цей розвиток гравця можна виміряти і порівняти із загальним прогресом. HDTS надає послуги та продукти для створення хокейних діагностичних та тренувальних центрів. Компанія створює власні продукти, програмне забезпечення, а також використовує інтеграцію сторонніх рішень. Рішення HDTS використовуються в 19 країнах світу. Окрім хокею, діагностичні продукти призначені і для інших видів спорту. Інформація про портфоліо www.hdtsgroup.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4035606  Megjelentetés dátuma: 16.3.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac