Administratívna pozícia s využitím anglického jazyka

HDE s. r. o.

Miesto práce
Dobšinského 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2021
900 - 1 100 EUR/mesiacPodľa skúseností, od 900 - 1100 v hrubom + štvrťročné odmeny (ročne v hodnote 3-4 mesačných platov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka do mladého a dynamického tímu, ktorý sa bude venovať príprave dokumentov v Exceli a vo Worde (súčasťou pohovoru je testovanie), príprave podkladov pre klientov, vyhodnocovaniu štatistiky pre klientov, reportingu, komunikácii s partnermi v zahraničí, starostlivosti o firemné eventy a chod kancelárie, a iným administratívnym úlohám podľa potreby spoločnosti. Pokročilá znalosť MS produktov (najmä Word a Excel) a anglického jazyka (úroveň C1) je dôležitá pre úspech na tejto pozícii. Hľadáme dôveryhodnú a zodpovednú osobu, ktorá rada pracuje v dynamickom tíme, má výborný zmysel pre detaily, a zároveň sa chce osobnostne rozvíjať. Nástup je možný ihneď, vytvárame novú pozíciu v rastúcom tíme skvelých ľudí. Predošlá pracovná skúsenosť je plus, pozícia je však vhodná aj pre absolventa.

- Stravné lístky za 4 a viac hodín odpracovaného času, preplácané v plnej výške bez doplatku zamestnanca
- Príjemné pracovné prostredie a priateľská atmosféra
- Možnosť osobnostného rastu
- Možnosť účasti na rôznych firemných eventoch a odborných prednáškach
- Súčasť odmeňovacieho systému vyplácaného štvrťročne (po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby)
- Fyzioterapeut na pracovisku
- Home office (na vyžiadanie)
- Psychologické, právne a finančné poradenstvo pre osobné účely
- Narodeninový deň
- Spoločné raňajky (1x týždenne) a obedy (1x mesačne) s tímom
- Teambuildingové aktivity a školenia

V prípade záujmu môžu uchádzači zasielať svoj motivačný list a životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na [email protected] s predmetom Admin pozícia. Preferujeme anglický jazyk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

admin

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôveryhodnosť, transparentnosť, komunikačné zručnosti, tímový hráč, pokora, ochota učiť sa a rásť.

www.humandynamic.sk
www.humandynamic.eu
ID: 3487415  Megjelentetés dátuma: 18.4.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac