Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Zdravotná sestra, intenzívna starostlivosť (turnusová práca)

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 3 600 EUR/mesiaczabezpečené ubytovanie, príplatky za prácu v nedeľu +50%, príplatky za štátne sviatky +125%, 27 dní dovolenky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme súrne zdravotnú sestru s uznaným vzdelaním (Anerkennung) v Nemecku.

Klientka je v bdelej kóme, starostlivosť je vykonávaná v plne vybavenej domácnosti. Klientka sa nachádza vo vidieckom prostredí, 19 km od Norimbergu.

Pracovné smeny sú 12 hodinové, práca je na plný úväzok (40 hod/týždeň), na nemeckú pracovnú zmluvu.

>> Zdravotná sestra má zabezpečené ubytovanie v peknom, plne zariadenom byte, s mesačným nájmom 100 €. Byt sa nachádza priamo v mieste bydliska klientky.

>> Organizujeme dopravu na miesto výkonu práce.

>> Uvoľnené a priateľské pracovné prostredie, ľudský a ústretový zamestnávateľ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Intensivpflege, Wohngemeinschaft

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre okamžitý nástup je potrebné nemecké uznanie vzdelania: Anerkennung - Gesundheits- und Krankenpfleger/in.

Práca je vhodná aj pre Pendler status pre občanov Českej republiky.

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3897614  Megjelentetés dátuma: 26.3.2020  Alapbér (bruttó): 3 600 EUR/mesiac