Systems Engineer / Consultant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 300 EUR/měsícPravidelný kvartálny bonus 2000 eur / rok.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémová podpora a realizácia technických služieb pre zákazníkov (projekty, riešenia, konzultácie..).
Technická spolupráca s obchodným oddelením.
Školenie certifikovaných a necertifikovaných školení.
Realizácia technických prezentácií na konferenciach.
Pravidelný reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Profesionálne zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Príjemá otvorená atmosféra v celej firme, priateľské pracovné prostredie.
Home office.
Systém zamestnaneckých benefitov (podpora vzdelávania, ovocie, dovolenka navyše...).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Dodávateľ informačných technológií na mieru.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační Technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

cisco - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
Minimálne 3 roky praxe v IT odbore na technickej pozícii
Analytické myslenie
Zodpovednosť
Prezentačné schopnosti
Schopnosť samostatnej aj tímovej práce
Pozitívny prístup k práci, ochota učiť sa nové technológie
Certifikáciu Cisco CCNA alebo ekvivalentnú
Znalosť anglického jazyka min. úroveň B2
Vodičský preukaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3888139  Megjelentetés dátuma: 11.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/měsíc