District manager- fashion

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
1400- 1900€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako District Manager budete zodpovědni za danou oblast několika prodejen italské úspěšné módní společnosti, která se zabývá prodejem spodního prádla a doplňků. Budete reportovat area managerovi , plánovat strategii, celkově řídit několik poboček a týmů,podílet se na visual merchandisingu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme lukrativní finanční ohodnocení a velmi zajímavou bonusovou složku.
Velkou výhodou je také automobil k soukromým účelům, stravenky, multisport karta, cafeteriia a mnoho dalších,..
Benefitem je možnost kariérného růstu v rámci společnost.

Informace o náboru

V případě zájmu o pozici zašlete Vaše CV v anglickém jazyce na email.
Pokud znáte někoho, kdo splňuje výše uvedené požadavky a hodil by se na tuto pozici, zašlete i jeho CV. V případě jeho nástupu Vám bude vyplacen 5 000 kč bonus.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Úspěšná italská módní společnost, která se zabývá prodejem spodního prádla a doplňků po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste dynamická osobnost, která má ráda temperamentní prostředí, ve kterém se rozhodně nebudete nudit?
Požadujeme komunikativní a organizační typ, jež hovoří plynule anglicky.
Požadujeme alespoň 2 letou zkušenost v rámci pozic vedoucí pobočky/ týmu/ oddělení.
Dále hledáme osobu, která se bude v rámci firmy chtít rozvíjet a nastartovat tak svou kariéru.
Nutností je řidičský průkaz!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3599386  Megjelentetés dátuma: 13.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400- 1900€