Test Inženýr

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete vyvíjet SW a HW pro automatické testování integrovaných obvodů, zpracovávat technickou dokumentaci a vyhodnocovat výsledky měření z ATE. Budete spolupracovat s kolegy z konstrukce, výroby a vývoje.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé mzdové ohodnocení
Práci na zajímavých mezinárodních projektech
Zkrácená pracovní doba 37,5 hodin týdně
Opravdu flexibilní pracovní dobu (bez pevného jádra)
Přátelský kolektiv

Velkou škálu firemních benefitů např.:
Příspěvek na bydlení
Kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby
Mobilní telefon a notebook
Více než 5 týdnů dovolené
2 dny sick days
13-14. plat
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Zvýhodněné volání
Možnost práce z domu atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní výrobní společnost s významným vývojovým centrem v Brně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ elektro
Komunikativní znalost anglického jazyka (alespoň B2)
Dobrou znalost elektrických obvodů
Znalost programování ve Visual Basic nebo v C, C++
Ideálně alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3389782  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018