Area manažer - znalosť nemeckého jazyka min. úroveň C1

Havlíkova přírodní apotéka s.r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plnenie firemnej stratégie a obchodných cieľov firmy v SR a vo Viedni
• udržovanie najvyššej možnej úrovne zákazníckeho servisu za všetkých okolností vo všetkých predajniach
• motivácia všetkých zamestnancov
• pravidelná osobná návšteva všetkých predajní v SR a vo Viedni
• kontrola zaistenia personálneho obsadenia predajní
• overovanie produktových znalostí zamestnancov
• pravidelné revízie naskladneného tovaru na predajniach
• sledovanie predajných výsledkov vo vzťahu k mesačnému targetu
• pravidelné malé inventúry vybraných položiek v období medzi riadnymi inventúrami
• súčinnosť pri otváraní nových predajní a navrhovania nových obchodných možností v SR a vo Viedni
• školenie vedúcich predajní a asistentov predaja
• snaha o vysokú úroveň motivácie vedúcich predajní a asistentov predaja
• pravidelné stretnutia s retail managerom a diskusie o potrebách v ich oblasti
• spoločne s retail managerom súčinnosť na prijímanie store managerov na predajne
• pravidelná analýza finančných výsledkov
• evidencia expirujúceho tovaru a prípadné transfery medzi predajňami
• pravidelný report aktivít
• ďalšie analýzy a výkazy, podľa aktuálnej potreby obchodného poprípade iného oddelenia

• Možnosť sebarealizácie a osobného rastu s rozvojom spoločnosti
• Výkonnostné bonusy k základnému platu
• Produkty spoločnosti za zvýhodnenú cenu
• Notebook a mobilný telefón
• Školenia

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu pošlite prosím svoj životopis. Za Vaše životopisy Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a predaj

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• nutná znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni C1 - pokročilý
• Flexibilita, samostatnosť, lojálnosť
• Komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti
• Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii
• Mobilita a pripravenosť cestovať na domáce i zahraničné služobné cesty
• Skúsenosti v oblasti riadenia ľudí a dohľadu
• Schopnosť pracovať v tíme ale i nezávisle a samostatne si organizovať pracovné povinnosti
• Odolnosť voči stresu a podávanie dobrých výkonov pod tlakom termínov

Sme dynamická a rastúca česká firma, ktorá Vám ponúka jedinečnú príležitosť podielať sa na jej expanzii. Práca v tíme Havlíkovej prírodnej apotéky predstavuje rôznorodosť, veľkú mieru samostatnosti a priestor na realizáciu vlastných nápadov.
Máme 16 predajní v ČR a SR a vy sa môžete stať našim kolegom „poďte s nami rásť“.
ID: 3448400  Megjelentetés dátuma: 27.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 2000 €